Producent kołder i pościeli - Tekstylia hotelowe

Z myślą o wszystkich obiektach świadczących usługi w branży turystycznej przygotowaliśmy ofertę, która umożliwi kompleksowe i jednocześnie bardzo eleganckie wyposażenie wnętrz. Jako producent pościeli hotelowej, ochraniaczy na materac, kołder oraz poduszek oferujemy tekstylia o najlepszych parametrach użytkowych – takie, które dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych tkanin i precyzji wykonania zadowolą nawet najbardziej wymagających z Państwa gości.

Tekstylia hotelowe to nie tylko pościel – kołdry, poduszki i prześcieradła. W naszej ofercie znajduje się także konfekcja obrusowa (w tym serwety oraz bankietówki), jak również asortyment przeznaczony do łazienek (ręczniki, dywaniki, kapcie hotelowe oraz szlafroki). Jako producent postanowiliśmy działać kompleksowo, w związku z czym znajdziecie Państwo tutaj także fantastyczne pokrowce na krzesła, skirtingi a nawet odzież kelnerską. Każdy obrus, bankietówka, czy też podkład pod obrus, wyróżnia się najwyższą jakością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pragniemy Państwa poinformować, iż z dniem 01.07.2017 r firma Horecatex stała się członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Dla firm działających w branży hotelarskiej uczestnictwo w tej instytucji ma spore znaczenie. Niewątpliwie stanowi to dla nas duże wyróżnienie w sektorze hotelarskim.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego działa na rzecz rozwoju życia gospodarczego – hotelarstwa i gastronomii, wspierając inicjatywy swych członków w tych dziedzinach. Ponadto zajmuje się ona budową oraz rozpowszechnianiem norm i zasad etyki w działalności gospodarczej.

Instytucja ta działa także jako rzecznik środowiska sektora hotelowego oraz gastronomicznego w relacjach z administracją państwową na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym i Unii Europejskiej.

  News  

  Customer zone  

Head Office

HORECATEX
Roczyny, ul. Środkowa 1 B
34-120 Andrychów

Phonenumber: +48 33 873 36 27

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji