Falbany na kontrafałdę z przerwą

Kolor

Biel

Rozmiar

Wysokość 73 cm

Zaszycie

Kontrafałda

Wykończenie

Lamówka na życzenie

Wysokość [cm]

73

Opis produktu

Wytworny, wyrafinowany i wykwintny taki jest skirting z kontrafałdami. Kontrafałdy różnej szerokości dają różne efekty układania się falban. Wedle upodobania naszych klientów realizujemy każde zamówienie. Falbanę z kontrafałdami polecamy do gustownych, stylowych i eleganckich restauracji, sal weselnych czy bankietowych. W zależności od wyboru tkaniny falbanę można dopasować do wystroju każdego wnętrza. Skirtingi to nieodłączny element uroczystości okolicznościowych, dlatego nie może go zabraknąć również w Państwa lokalach. 

Oferujemy państwu szycie przybrań z najmodniejszych, eleganckich i efektywnych tkanin. Mianowicie:

1. Rota- tkanina poliestrowa, bez połysku, gładka, niemnąca, kolor biały.

2. Roma- tkanina satyna poliestrowa, z połyskiem, delikatny chwyt, gładka, niemnąca kolor biały i ecru.

3. Wenecja- tkanina poliestrowa, z połyskiem prawa strona, bez połysku lewa strona, delikatny chwyt, faktura z różną grubością przędzy, niemnąca, kolor biały i inne.(zapytaj)

4. Torino- tkanina poliestrowa, z delikatnym połyskiem, plamoodporna (pokrycie teflonowe), delikatny chwyt, faktura z motywem roślinnym, kolor biały i ecru.

5. Parma- tkanina poliestrowa, z połyskiem, plamoodporna, delikatny chwyt, gładka, niemnąca, kolor biały.

6. Catania- tkanina poliestrowa, z połyskiem, delikatny chwyt, gładka, kolor biały i ecru.

Nasz standardowy skirting szyty jest na wysokość około 73 cm. 

Falbana (skirting) zaszywana na pełną kontrafałdę wykonywana jest z różnych tkanin własnych (połysk, mat) lub powierzonych. W tym przypadku na 1 mb falbany (marszczenia) zużywamy 3 mb tkaniny (1:3). Do stołu mocujemy je za pomocą rzepu lub poprzez zastosowanie obrusu roboczego, przykrywając nim cały blat. W jego miejsce możemy także zastosować ochraniacz na blat stołu, który także znajduje się w naszej ofercie. Istnieje możliwość obszycia dolnej części falbany lamówką.

Konserwacja

Certyfikat

Powiązane produkty

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji