Kołdra Wenus

Kolor

Biel

Ciężar [g/m2]

530

Szerokość [cm]

140, 160, 180, 220

Opis produktu

Kołdra Wenus jest wypełniona pełnowartościową włókniną  antyalergiczną. Jest ona kombinacją delikatnych, cienkich włókien silikonowanych z lumenem posiadających kanaliki gromadzące powietrzne, zapewniając wysokie parametry ciepłochronne, z włóknami scalającymi, nadającymi spoistość przy jednoczesnej sprężystości, odprężności i miękkości. Wykorzystane wypełnienie jest ponadto stosowane w odzieżownictwie jako wkład ocieplający w kurtkach zimowych. Wyroby z zastosowaniem tej kompozycji surowcowej można prać mechanicznie bez ryzyka utraty pierwotnych właściwości. Wypełnienie posiada atest Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie.

Brzegi kołder wykończone są welurową lamówką. Wypełnienie i tkaniny stosowane w kołdrach posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100. Zastosowana tkanina dzięki swojej zwartej budowie w skuteczny sposób zapobiega migracji cieniutkich włókien na zewnątrz kołdry. Z uwagi na wyjątkowe właściwości fizyko-chemiczne i wysoką neutralność w stosunku do organizmu ludzkiego spełniają one wymagania stawiane wyrobom antyalergicznym. Zalecana temperatura prania to 60°C jednakże w sytuacjach tego wymagajacych dopuszcza sie pranie w temperaturze 95 C- może to powodować krótszą żywotność produktu.

Konserwacja

Certyfikat

Powiązane produkty

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji