O firmie

Firma HORECATEX oferuje wysokiej jakości konfekcję hotelową, obrusową oraz asortyment do łazienek. Pierwszy zakład produkcyjny powstał w 2004 roku w Wadowicach. W wyniku intensywnego rozwoju firmy i ciągłego poszerzania oferty handlowo-produkcyjnej oraz konieczności stworzenia większej przestrzeni magazynowej, koniecznym stało się przeniesienie produkcji do większej hali która usytuowana jest w Roczynach koło Andrychowa.

Marka HORECATEX jest znana i ceniona nie tylko na rynku lokalnym, ale również na rynku krajowym i międzynarodowym.

Oferta naszej firmy jest skierowana przede wszystkim do hoteli, pensjonatów oraz restauracji, czyli wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość, wytrzymałość i estetyka wyrobów tekstylnych. W naszej ofercie można znaleźć kompletne wyposażenie w tekstylia hotelowe o różnorodnym wzornictwie i zastosowaniu. Oferujemy również personalizację produktów, aby goście mogli obcować przez cały czas z marką. Hafty i wszywki są wykonywane zgodnie z sugestiami klienta. Gustowne i trwałe, pełnią rolę cennego elementu marketingowego.

Wraz z upływem lat nasza firma przeszła swoistą rewolucję, dzięki czemu obecnie dysponujemy wyspecjalizowanym technicznie parkiem maszynowym oraz wyszkoloną kadrą pracowniczą.

 

Nasze półprodukty posiadają certyfikaty jakości takie jak Oeko-Tex® Standard 100,  które gwarantują najwyższą jakość materiału, z którego są produkowane kołdry, pościele, czy obrusy oraz bezpieczeństwo osobom użytkującym oferowane tekstylia. W związku z rosnącą liczbą osób cierpiących na różnego rodzaju alergie, oferujemy produkty antyalergiczne, które są doceniane przez wielu gości hotelowych.

Możemy pochwalić się również dyplomem z okazji 25-lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki, który podpisał sam minister gospodarki Janusz Piechociński.

Jeśli rozważają Państwo zakup naszych produktów prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta lub zapraszamy do sklepu znajdującego się na stronie http://www.konfekcjahotelowa.pl/. Na naszej stronie można zamówić próbki konfekcji pościelowej oraz konfekcji obrusowej. Zachęcamy do zapoznania się z całą Strefą Klienta, w której znajdą Państwo wiele cennych informacji na temat wyrobów, ich powstawania, konserwacji czy przechowywania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz odwiedzeniem sklepu internetowego pod wspomnianym wcześniej adresem. W razie pytań prosimy o kontakt – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji