Filtruj

Ochraniacze na materac


Chcąc zadbać o jak najwyższą higienę w prowadzonym przez siebie obiekcie noclegowym warto zadbać o wykorzystanie tekstyliów, które są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie odporne na zabrudzenia oraz takich, które utrudniają rozwój roztoczy. Takimi właśnie cechami wykazują się nasze ochraniacze na materac.
Doskonałe właściwości, jakimi charakteryzują się nasze tekstylia, to m. in. barierowość, wodoszczelność oraz paroprzepuszczalność. Co równie ważne, dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów oraz specjalnej technologii produkcji są one przystosowane do intensywnej i długotrwałej eksploatacji, a to dzięki temu, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne - nawet wielokrotne pranie nie narusza ich struktury. Ważną cechą ochraniaczy na materace jest także to, że swoje właściwości zachowują przez bardzo długi czas – nawet pomimo czyszczenia przy użyciu bardzo wysokich temperatur.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji