Bieżnik PARMA

Kolor

Biel

Splot

Satynowy

Ciężar [g/m2]

220

Szerokość [cm]

320

Skład surowcowy [%]

100 poliester

Kurczliwość [%]

Do 1

Deseń

gładki

Wykończenie

plamoodporne

Opis produktu

Wszystkim, którzy szukają odmiany i powiewu świeżości w swoich lokalach polecamy śnieżnobiałe bieżniki z obszywanymi rogami na 4 cm z tkaniny PARMA o wymiarach 60x145 cm. Bieżniki odmienią każde wnętrze, nadadzą mu nowego stylu oraz smaku i sprawią, że goście poczują się komfortowo i przyjemnie.

Konfekcja obrusowa wykonana z poliestrowej tkaniny PARMA wyróżnia się przede wszystkim wysokimi walorami użytkowymi. Znajduje zastosowanie jako tkanina na obrusy, nakładki oraz serwety. Włókna poliestrowe zastosowane w tkaninie są najbardziej uniwersalnymi włóknami syntetycznymi. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozrywanie, ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła. Tkanina pokryta jest apreturą plamoodporną. Materiał doskonale się układa przez co nadaje się do wykonywania obrusów okrągłych o największej średnicy do 320cm. Polecamy tą tkaninę wszystkim tym, którzy chcą oszczędzić swój czas na mozolne i długotrwałe prasowanie. W naszej ofercie przedstawiamy państwu obrusy w dwóch najczęściej spotykanych kolorach bieli i ecru.

Konserwacja

Certyfikat

Powiązane produkty

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji