Filtruj

Kapcie hotelowe


O wygodzie i zadowoleniu gości często decydują szczegóły. Drobne dodatki, które świadczą o nieprzeciętnej jakości hotelu. I tymi dodatkami są właśnie kapcie hotelowe. Dlaczego? Bo zapewniają większy komfort podczas wizyty i pokazują przywiązanie do detali.

Dostęp do hotelowych pantofli, gdy zapomniało się obuwia na zmianę, albo uwolnienie stóp od ciężkich butów po całym dniu zwiedzania i firmowych spotkań, to przyjemność, którą trudno przecenić. A jeśli takie pantofle hotelowe chronią stopy przed zimnem podłogi po kąpieli, to satysfakcja gości gwarantowana. Do tego zdecydowanie wzrasta poziom higieny. A to element najistotniejszy dla wielu osób.

Kapcie hotelowe – producent z doświadczeniem

Jako producent produktów hotelowych, doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się jakość, dobra cena i możliwość dopasowania zamówienia do swoich potrzeb. I my to wszystko zapewniamy! W naszej ofercie znajdziesz trzy rodzaje pantofli – dwie opcje frotte o różnej gramaturze oraz standardowe kapcie flizelinowe – dzięki czemu możesz łatwiej dobrać model do swoich wymagań czy preferencji. Wszystkie modele są dostępne w najbardziej uniwersalnym kolorze – białym – który pasuje do każdego stylu wnętrz: od tradycyjnych w zimowych schroniskach po industrialne czy minimalistyczne w centrach spa.

Nasze kapcie hotelowe mogą zostać również spersonalizowane. Oferujemy możliwość nadruku logo lub nazwy, dzięki czemu pantofle będą nie tylko komfortowym wyposażeniem pokoi, ale również dyskretną reklamą hotelu. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym, które sprawdza się nie tylko w pięciogwiazdkowych hotelach.

FAQ

  • Czy kapcie hotelowe są jednorazowe?

    Tak, nasze pantofle hotelowe służą do jednorazowego użytku. Zapewnia to maksymalną higienę, bo każdy gość otrzymuje parę nieużywanych wcześniej kapci, co eliminuje ryzyko przenoszenia bakterii i innych zarazków. Ułatwia to również utrzymanie porządku i przygotowanie pokoju na kolejnych gości, ponieważ wystarczy tylko zutylizować starą parę i zastąpić ją nowymi pantoflami.

  • Z jakiego materiału wykonane są kapcie hotelowe?

    W naszym sklepie internetowym można kupić dwa rodzaje kapci – frotte, wykonane z wysokogatunkowej bawełny i proste pantofle z włókniny (flizeliny). Każdy model jest wyposażony w podeszwę antypoślizgową, dzięki czemu sprawdza się zarówno w pokojach wyłożonych dywanami, jak i na panelach czy płytkach – nawet śliskich od wody w łazience czy nad basenem.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji