Filtruj
Prześcieradła do hoteli

Prześcieradła do hoteli


Jeżeli jesteś właścicielem hotelu lub pensjonatu, doskonale wiesz, jak istotne jest zapewnienie swoim gościom najwyższego standardu w czasie ich pobytu. A przecież na jakość usługi składa się wiele elementów, w tym drobne szczegóły jak chociażby odpowiednie prześcieradło hotelowe, które są jednym z kluczowych produktów składających się na wyposażenie każdego pokoju.

Dlatego chcemy Ci przedstawić naszą ofertę produktów dedykowanych branży hotelarskiej, które zapewniają gościom doskonały komfort wypoczynku i relaksu. Gwarantujemy wygodę użytkowania i prania oraz doskonałe parametry jakościowe, które przekładają się na możliwość długiej eksploatacji naszych tekstyliów sypialnianych.

Posiadamy zarówno warianty tradycyjne, jak i te z gumką, które pozwalają na znacznie łatwiejsze zakładanie i nie przesuwają się podczas użytkowania. W naszym asortymencie są dostępne przede wszystkim tekstylia w kolorze białym, które są najbardziej uniwersalnym wyborem, jednak na zamówienie jesteśmy w stanie dostarczyć prześcieradła hotelowe w szerokiej gamie kolorystycznej.

Prześcieradło hotelowe – producent polski

Nasza oferta prześcieradeł do hoteli została starannie dobrana, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy szeroki wybór różnych rodzajów prześcieradeł, które doskonale sprawdzą się w każdym typie hotelu – od luksusowych resortów po przytulne pensjonaty.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, którą podzieliliśmy na kilka kategorii. Do wyboru są więc m.in.:

 • prześcieradło hotelowe Jersey (prześcieradło hotelowe z gumką),

 • prześcieradło hotelowe frotte,

 • prześcieradło hotelowe Musso Premium,

 • prześcieradło hotelowe Atol,

 • prześcieradło hotelowe Laguna,

 • prześcieradło hotelowe Cypr.

Każdy produkt wykazuje trochę inne właściwości (np. gramaturę czy skład), ale wszystkie spełniają standardy branżowe, więc są bezpieczne w użytkowaniu. Wysoką jakość uzupełniają duża wytrzymałość produktu, co pozwala na jego intensywne eksploatowanie i czyszczenie, oraz przystępna cena.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 • Jakie prześcieradło hotelowe wybrać?

  Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości, ale w naszej ofercie postawiliśmy na różnorodność, dzięki czemu łatwiej dopasujesz produkt do swoich wymagań. Znajdziesz tutaj różne rozmiary (m.in. prześcieradło hotelowe 160x200, prześcieradło hotelowe 220x240), gramatury czy składy (np. 100 % bawełna). A jeśli potrzebujesz pomocy w doborze, skontaktuj się z nami.

 • Czym charakteryzują się prześcieradła hotelowe?

  Przede wszystkim prześcieradła do hoteli cechuje wysoka trwałość i odporność na zużycie. Dzięki użyciu wysokogatunkowych bawełnianych przędz czesankowych, są one niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku, co przekłada się na komfort użytkowania. Ponadto dostosowane są do różnych standardów gościnnych, więc idealnie pasują do pozostałego wyposażenia pokoi hotelowych, tworząc estetyczną i przyjemną dla oka całość.

 • Dlaczego warto wybrać prześcieradło hotelowe z gumką?

  Prześcieradła hotelowe z gumką są bardzo wygodne, ponieważ elastyczna gumka sprawia, że materiał jest mocno naprężony na powierzchni łóżka. W ten sposób minimalizuje się ryzyko pojawienia się niechcianego marszczenia lub rolowania tkaniny podczas użytkowania. Wielu gości preferuje prześcieradła z gumką, gdyż nie odkształcają się one podczas nocnego wypoczynku, a tym samym zapewniają większą wygodę.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji