Filtruj

Obrusy do restauracji


Nasze obrusy do restauracji to najwyższa jakość wykonania oraz doskonałe, zgodne z najnowszymi trendami wzornictwo. Wszystko to w połączeniu z szeroką gamą produktów oraz atrakcyjną ceną daje Państwu doskonałe możliwości wyboru. Posiadamy gładkie rozwiązania w kolorze śnieżnobiałym, jak również warianty z pięknymi wzorami i tłoczeniami. Co równie ważne, dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych tkanin nasze tekstylia dla obiektów gastronomicznych są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Producent obrusów do restauracji, firma HORECATEX, oferuje także innego typu konfekcję – mniejsze elementy dekoracyjne, takie jak serwety czy nakładki oraz pokrowce koktajlowe, które uświetnią każde oficjalne spotkanie. Pokrowce na krzesła sprawdzą się wspaniale na weselu czy bankiecie, zapewniając ochronę przed zabrudzeniami i piękny wygląd. Na stoliki oferujemy również praktyczne podkłady.
Jesteśmy sprawdzonym producentem oferującym rewelacyjne obrusy do restauracji i inne wyroby tekstylne. Wystrój wnętrza czy nakrycia stołów to wizytówka lokalu. Elementy te tworzą atmosferę miejsca, ale także są przejawem dbałości o detale, co docenią wszyscy Klienci. Sprzedawane u nas artykuły dla gastronomii wspaniale udekorują stół, a przy okazji zabezpieczą jego blat. Znajdą Państwo różnorodne warianty w atrakcyjnych cenach, więc z pewnością uda się kupić produkt trafiający w gusta i potrzeby. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego i zamawiania już teraz!

Wyjątkowa jakość obrusów do restauracji

Zadbaliśmy o to, aby każdy obrus restauracyjny mógł być używany przez długi czas, co jest opłacalne dla właścicieli lokali. Dlatego też polecamy znakomite i praktyczne artykuły plamoodporne, w których zastosowano wykończenie teflonowe. Dzięki temu ich trwałość mechaniczna stoi na bardzo dobrym poziomie, a różnorakie zabrudzenia nie wnikają we włókna. Takie dodatki przeznaczone dla gastronomii nawet po wielu praniach będą wyglądać elegancko. Co więcej, mają one również niską kurczliwość – maksymalnie 3%.

Bogata oferta obrusów do gastronomii

Przygotowaliśmy interesującą ofertę, która obejmuje mistrzowsko wykonane obrusy do gastronomii. Są one podobne do rozwiązań lnianych czy bawełnianych, więc prezentują się elegancko, przez co wpiszą się w różnorodne aranżacje wnętrz. Jako ceniony producent tworzymy obrusy restauracyjne z gustownymi motywami w klasycznym, śnieżnobiałym kolorze. Mamy też inne warianty tkanin barwionych od kolorów pastelowych do ciemnych np. czarny który obecnie jest bardzo popularny. Ponadto w asortymencie dostępne są świetne serwety i nakładki bankietowe oraz podkłady chroniące blat stołu.

Obrusy od cenionego producenta

Pochodzące od dobrego producenta obrusy do restauracji pozwolą efektownie udekorować stół, jednocześnie zabezpieczając go np. przed wodą. Dzięki walorom użytkowym, nasze akcesoria do gastronomii sprawdzą się w ramach codziennego funkcjonowania lokalu, na balach czy imprezach rodzinnych. Jeśli interesują Państwa szczegóły, to chętnie odpowiemy na pytania. Zachęcamy do składania zamówień!

Obrusy Gekon
Obrusy do restauracji
Obrusy Gekon
Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji