Usługi szwalnicze

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku w branży HoReCa z własnym wyspecjalizowanym parkiem maszynowym oraz z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą świadczymy usługi szycia pościeli hotelowej, obrusów do restauracji, pokrowców na krzesła oraz firan i zasłon.

Świadczymy usługi szycia z własnych tkanin oraz z tkanin powierzonych przez klienta. Realizujemy zamówienia od najbardziej wymagających klientów. Nasi kontrahenci chwalą nas za wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość w wykonywaniu zamówień. Specjalizujemy się w produkcji konfekcji hotelowej i obrusowej, więc nasze wyroby posiadają najwyższą jakość i dogodną dla klientów cenę.

Dla każdego Klienta, który pragnie zindywidualizować i wyróżnić swoje produkty na tle konkurencji, oferujemy hafty i wszywki wykonywane przez naszą firmę. Hafty wykonujemy komputerowo z najwyższą dbałością o detale. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na umieszczenie loga, można zamówić specjalną wszywkę, która będzie stanowiła subtelniejszą identyfikację wizualną marki.

Hafty i wszywki są odporne na działanie wysokich temperatur i pranie, gwarantując najwyższą trwałość przez długi czas.

Więcej o stosowanych przez nas sposobach szycia przeczytacie tutaj:https://www.horecatex.pl/sposoby-szycia

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji