Filtruj

Podkład pod obrus


Hotelowa jadalnia to miejsce, w którym panuje uporządkowany chaos. Może się tam zdarzyć wszystko – od przypadkowego potrącenia szklanki z zimnym napojem po plamy tłuszczu, a nawet niefortunne osunięcie się sztućców, które mogłyby uszkodzić czy zarysować blat stolika.

Dlatego też tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie stołów, aby służyły one przez długie lata. Jak to zrobić? Odpowiedzią jest podkład pod obrus, który chroni blat przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Co jednak ważne, taki podkład nie wpływa negatywnie na komfort użytkowania. Wprost przeciwnie – runo wierzchnie skutecznie wycisza ewentualne hałasy powstałe w wyniku rozkładania zastawy a specjalna warstwa polichlorku winylu dokładnie przylega do stołu, co ogranicza ryzyko przypadkowego przesunięcia się obrusu. A o to nie jest wcale trudno w godzinach największego ruchu, czyli podczas wydawania śniadań, obiadów i kolacji.

Podkład pod obrus – dostępne rozmiary

W naszym sklepie internetowym sprzedajemy podkłady pod obrus w kolorze białym, które doskonale współgrają ze stylem każdej restauracji. I chociaż na co dzień są one ukryte pod obrusem, to ich uniwersalność i wysoka jakość mają duże znaczenie dla ogólnego doświadczenia gości.

Podkład pod obrus sprzedajemy w metrach bieżących – w ten sposób łatwiej dopasujesz zamówienie do indywidualnych potrzeb swojego hotelu. Każdy podkład ma szerokość 200 cm, a długość możesz wybrać w naszym sklepie online (od 100 cm do 1500 cm). Po otrzymaniu zamówienia, wystarczy dostosować wielkość do wymiaru stolików i wyciąć odpowiedni rozmiar nożyczkami.

Co istotne, podkłady są wielokrotnego użytku i można je prać w pralce, dzięki czemu będą Ci służyć przez długi czas.

FAQ

Jakie są główne korzyści stosowania podkładek pod obrusy w hotelach i restauracjach?

Do głównych zalet stosowania podkładów pod obrus zalicza się: ochronę stołów, zwiększoną estetykę i wygodę, łatwość utrzymania porządku, redukcję hałasu (podkłady wygłuszają dźwięki odkładanych sztućców i talerzy) czy poprawa bezpieczeństwa, bo produkt minimalizuje ryzyko niepotrzebnych przesunięć obrusów.

Czy podkładki pod obrusy są odporne na plamy i wodę?

Nasze podkłady pod obrus nie są całkowicie odporne na zabrudzenia z jedzenia czy napojów, ale mogą być prane w pralce, dzięki czemu są wielokrotnego użytku. Ponadto szybko schną, więc w przypadku zachlapania ich wodą (np. mineralną), wystarczy wysuszyć je na powietrzu, aby ponownie nadawały się do użytku.

Z czego wykonane są podkłady pod obrus?

Na rynku można znaleźć różne podkłady pod obrus – my postawiliśmy na funkcjonalność, czyli polichlorek winylu w dolnej warstwie, który zapewnia lepszą przyczepność do blatu, oraz drapane runo poliestrowe w warstwie górnej, które „pochłania” dźwięki, co ogranicza hałasy.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji