Filtruj

Skirtingi


Skirting na stół to idealne rozwiązanie dla restauracji, hoteli, sal konferencyjnych i innych miejsc, gdzie estetyka i elegancja są równie ważne co codzienna funkcjonalność. Takie falbany bankietowe podkreślają wytworny charakter wydarzenia i nadają całości profesjonalnego wyglądu, niezależnie od przeznaczenia.

W naszej ofercie postawiliśmy na podstawowe i najbardziej klasyczne propozycje, które sprawdzają się w każdym przypadku – od imprez firmowych po rodzinne przyjęcia i ważne wydarzenia. Dzięki temu produkt staje się bardzo uniwersalny i znajdzie zastosowanie w wielu przypadkach, więc jest niezastąpionym elementem wyposażenia każdego lokalu, któremu zależy na dobrej renomie wśród odbiorców.

Skirting – falbana do stołu weselnego i bankietowego

Chociaż gustowna falbana na stół pełni przede wszystkim funkcję estetyczną, to warto wspomnieć także o jej bardziej praktycznym zastosowaniu. Skirtingi pozwalają na dyskretne ukrycie przechowywanych pod stołem przedmiotów, takich jak materiały konferencyjne, sprzęt cateringowy lub osobiste rzeczy gości, dzięki czemu przedmioty nie psują klimatu wydarzenia.

Jako bezpośredni producent przywiązujemy dużą uwagę do jakości materiałów, dlatego nasze falbany do stołów bankietowych są trwałe i łatwe w utrzymaniu, co gwarantuje długoletnie użytkowanie. Co więcej, zadbaliśmy również o to, aby instalacja i demontaż falban były szybkie i proste, co jest kluczowe w miejscach, w których często zmieniają się aranżacje lub podczas intensywnego sezonu.

Naszym klientom oferujemy wybór jednego z kilku dostępnych materiałów, co sprawia, że wybrana falbana do stołu lepiej wpasowuje się w ogólny klimat sali restauracyjnej lub balowej. Skirtingi są dostępne w standardzie rozmiarowym (wysokość 73 centymetry), ale w przypadku zapotrzebowania na inne wymiary, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami. W takich przypadkach sprawdzimy dostępne możliwości i wrócimy z indywidualną ofertą.

Na życzenie klienta oferujemy również obszycie dolnej partii elegancką lamówką, co nie tylko podnosi atrakcyjność wizualną, ale również delikatnie obciąża materiał, dzięki czemu łatwiej się go układa.

Skirting na stół – zastosowanie

Popularna falbana na stół znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku restauracji, sal weselnych i balowych czy pokojów konferencyjnych, ale również podczas innych okazji. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • wydarzenia formalne i imprezy firmowe/biznesowe,

 • targi i wystawy branżowe,

 • imprezy sezonowe i tematyczne,

 • catering,

 • ceremonie,

 • prywatne przyjęcia.

Jak widać, możliwości zastosowania jest wiele. I nic dziwnego, ponieważ ten stosunkowo prosty dodatek może znacząco wpłynąć na postrzeganie wydarzenia i wnieść je na zupełnie nowy poziom.

FAQ

 • Czy skirtingi stołowe są odpowiednie do stosowania na zewnątrz?

  Nasze skirtingi zostały zaprojektowane głównie do użytku wewnętrznego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je również podczas imprez, które odbywają się na świeżym powietrzu, np. przyjęć okolicznościowych lub festiwali.

 • Czy skirtingi stołowe są łatwe w codziennej pielęgnacji?

  Tak, nasze falbany na stoły są łatwe w pielęgnacji, co pozwala utrzymać je w nieskazitelnym stanie przez długi okres. Aby jednak jak najlepiej pielęgnować nasze skirtingi, należy przestrzegać zaleceń zamieszczonych w opisie konserwacji.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji