Filtruj

Kołdry hotelowe


Dostępne w asortymencie przygotowanym przez firmę HORECATEX kołdry hotelowe wypełnione są pełnowartościową włókniną antyalergiczną i nieuczulającą, dzięki czemu doskonale odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających z Państwa gości. Proponowane przez nas tekstylia sypialniane, które nazwaliśmy Wenus, posiadają wysokie parametry ciepłochronne, przy jednoczesnej wysokiej sprężystości, odprężności i miękkości. Dzięki temu są one bardzo wygodne i zapewniają każdemu znakomity komfort wypoczynku. Model ten z powodzeniem może być stosowany w ekskluzywnych obiektach, a to ze względu na jego niezaprzeczalne atuty wynikające z parametrów użytkowych. Co równie ważne, nasze kołdry do hotelu są także bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Można je prać mechanicznie, bez ryzyka utraty jakości i zniszczenia ich struktury.

Jako polski producent oferujemy znakomite kołdry hotelowe, które powinny być ważnym elementem wyposażenia pokoi obiektu noclegowego. Razem z poduszką oraz pościelą tworzą klasyczny zestaw, umożliwiający dobry wypoczynek. Sprzedawane tekstylia zrobią bardzo pozytywne wrażenie na gościach i pozwolą podkreślić renomę danego miejsca. Są one naprawdę miękkie i estetyczne, a co ważne, dobrze pasują do różnorodnych wnętrz. Ponadto gwarantujemy korzystne ceny, więc zachęcamy Państwa do składania zamówień!

Rewelacyjne kołdry hotelowe

Wszystkim osobom szukającym artykułów o najlepszym stosunku jakości do ceny, polecamy nasze kołdry do hoteli. Dzięki kunsztownemu wykonaniu wyróżniają się one dużą trwałością i z powodzeniem będzie można z nich korzystać przez długi czas. Takie akcesoria hotelowe wypełniono pełnowartościową antyalergiczną włókniną. Zapewniają więc optymalne warunki cieplne, a jednocześnie pozwalają ciału oddychać. Co ważne, łatwo je czyścić, gdyż nadają się do prania mechanicznego. Warto skorzystać z propozycji polskiego producenta i kupić je już teraz!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji