Filtruj
Kołdry hotelowe

Kołdry hotelowe


O dobry i zdrowy sen gości, musi zadbać hotel, dlatego wszystkim osobom szukającym artykułów o najlepszym stosunku jakości do ceny, polecamy nasze kołdry do hoteli. Dzięki kunsztownemu wykonaniu, wyróżniają się one dużą trwałością i z powodzeniem będzie można z nich korzystać przez długi czas.

Nasze kołdry hotelowe wypełniono pełnowartościową antyalergiczną włókniną, która jest doskonałym materiałem izolującym ciepło i zapewniającym optymalny komfort podczas snu. Co ważne, łatwo je czyścić, gdyż nadają się do prania mechanicznego, dzięki czemu utrzymanie czystości w hotelu jest jeszcze łatwiejsze.

Jako polski producent oferujemy znakomite kołdry hotelowe, które powinny być ważnym elementem wyposażenia pokoi obiektu noclegowego. Razem z poduszką oraz pościelą tworzą klasyczny zestaw, umożliwiający dobry wypoczynek. Sprzedawane tekstylia zrobią bardzo pozytywne wrażenie na gościach i pozwolą podkreślić renomę danego miejsca.

Rewelacyjne kołdry hotelowe – producent polski

Dostępne w asortymencie przygotowanym przez firmę HORECATEX kołdry hotelowe wypełnione są pełnowartościową włókniną antyalergiczną i nieuczulającą, dzięki czemu doskonale odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających z gości.

Proponowane przez nas tekstylia sypialniane, które nazwaliśmy Wenus, posiadają wysokie parametry ciepłochronne, przy jednoczesnej wysokiej sprężystości, odprężności i miękkości. Dzięki temu są one bardzo wygodne i zapewniają każdemu znakomity komfort wypoczynku.

Model ten z powodzeniem może być stosowany w ekskluzywnych obiektach, a to ze względu na jego niezaprzeczalne atuty wynikające z parametrów użytkowych. Co równie ważne, nasze kołdry do hotelu są także bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Można je prać mechanicznie, bez ryzyka utraty jakości i zniszczenia ich struktury.

Są one naprawdę miękkie i estetyczne, a co ważne, dobrze pasują do różnorodnych wnętrz. Ponadto gwarantujemy korzystne ceny, więc zachęcamy Państwa do składania zamówień! Skorzystaj z oferty polskiego producenta kołder hotelowych już teraz!

Kołdra do hotelu – jak wybrać najlepszą?

Jako producent kołder hotelowych doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie modelu do swojej oferty. Dlatego też przygotowaliśmy kilka rodzajów kołder, które różnią się między sobą wymiarami.

W asortymencie naszego sklepu dostępne jest m.in.:

  • kołdra hotelowa 140x200

  • kołdra hotelowa 160x200,

  • kołdra hotelowa 180x220.

Każdy produkt spełnia branżowe wymagania, w tym posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100, który jest gwarancją bezpieczeństwa i jakości.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dedykowanego rozmiaru (np. kołdra hotelowa 200x220), skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasze zaplecze produkcyjne pozwala na realizację rozmiaru kołder nawet 260x240cm.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  • Czym charakteryzują się kołdry hotelowe?

    Dobra kołdra do hotelu powinna być lekka, miękka i przyjemna dla skóry. Najlepiej wybrać model z materiału, który będzie odpowiedni dla gości hotelowych o różnym poziomie wrażliwości na temperaturę. Dodatkowo kołdra do hotelu musi być sprężysta i uniwersalna, dzięki czemu będzie mogła być stosowana przez cały rok. I wreszcie ostatnia kwestia, czyli łatwość utrzymania w czystości. Kołdry hotelowe muszą być regularnie czyszczone, a sporym ułatwieniem jest możliwość prania ich w pralce. Nasze produkty posiadają wszystkie te cechy i od lat cieszą się uznaniem klientów.

  • Z czego wykonane są Państwa kołdry hotelowe?

    W naszych kołdrach hotelowych postawiliśmy na antyalergiczną włókninę termozgrzewalną, czyli materiał, który pozwala skórze oddychać i chroni ją przed utratą ciepła. Dodatkowo nasza włóknina ma wysoki stopień odporności na zużycie, dzięki czemu kołdry hotelowe są trwałe i nie tracą swoich właściwości ciepłochronnych nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji