Filtruj
Poduszki hotelowe

Poduszki hotelowe


Poduszki hotelowe stanowią niezbędny element wyposażenia, który zapewnia komfortowy wypoczynek gości. Wszak pokój hotelowy to nie tylko miejsce do spania, ale przede wszystkim oaza relaksu i spokoju po długim dniu aktywności na świeżym powietrzu czy podróży.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jakość snu ma bezpośredni wpływ na ogólną satysfakcję klienta z pobytu, dlatego też dbamy o to, aby nasze poduszki hotelowe spełniały najwyższe standardy. Co to jednak oznacza w praktyce?

To, że nasze produkty są uniwersalne, dostępne w kilku standardowych rozmiarach i trwałe. Dodatkowo ich składowe posiadają certyfikat Oeko Tex Standard 100, który potwierdza ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Poduszki hotelowe od producenta – rodzaje

Przygotowując naszą ofertę, postawiliśmy na uniwersalność. Dzięki temu znajdziecie tutaj produkty, które pasują zarówno do kameralnego domku w górach, jak i wielopokojowego hotelu w centrum dużego miasta.

Nasze produkty dostępne w najpopularniejszych rozmiarach:

  • poduszki hotelowe 40x40,
  • poduszki hotelowe 60x50,
  • poduszka hotelowa 70x50,
  • poduszki hotelowe 80x50,
  • poduszki hotelowe 70x60,
  • poduszki hotelowe 80x70.

Zamówienie możesz wygodnie złożyć w naszym sklepie internetowym lub – w przypadku większej liczby wybranych produktów – po kontakcie z nami. Czas realizacji zamówienia to około 7 dni.

FAQ

Jaki rozmiar poduszek do hotelu?

Z naszego doświadczenia wynika, że zamawiający decydują się zazwyczaj na dwie standardowe opcje, czyli większe poduszki hotelowe (np. 70x50 lub 80x70), oraz mniejsze 40x40, popularnie zwane „Jaśkami”. Przekłada się to na większy komfort gości, ponieważ mogą oni łatwiej regulować wysokość poduszki pod głową, dopasowując ją do swoich indywidualnych preferencji.

Jakie materiały są wykorzystane do produkcji poduszek hotelowych?

Postawiliśmy na uniwersalne materiały, czyli mikrofibrę, włókninę klejoną i syntetyczny puch kulkowy. Dzięki temu nasze poduszki hotelowe są jednocześnie wygodne i trwałe - mogą być użytkowane przez wiele lat. Dodatkowym atutem tych materiałów jest fakt, że można je prać w pralce i szybko wysuszyć.

Czy poduszki są hipoalergiczne?

Tak, nasze poduszki hotelowe są hipoalergiczne, dzięki czemu mogą być stosowane przez osoby, które cierpią na różnego rodzaju alergie. Zapewnia to dobrej jakości wypoczynek, co przekłada się na zadowolenie gości. A to jest przecież w tym wszystkim najważniejsze.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji