Filtruj

Serwety, bankietówki


Na pięknie zastawionym stole posiłek bez wątpienia prezentuje się lepiej, a co za tym idzie – równie wspaniale smakuje, z kolei samo spotkanie staje się bardzo wyjątkowe. Dostępne w naszej ofercie gustowne serwety materiałowe do restauracji, dekoracyjnie ułożone na eleganckich obrusach, będą stanowić doskonałą oprawę każdej uroczystości. Każda bankietówka idealnie prezentuje się zarówno prosto złożona, jak i w bardzo finezyjnych kompozycjach – jej ułożenie możecie dobrać do charakteru przyjęcia lub aranżacji całego wnętrza.

Oferujemy zarówno kojarzone z subtelną elegancją białe bankietówki do restauracji, jak i te o bardziej odważnych akcentach kolorystycznych. Tkaniny, z których wykonane są tekstylia, posiadają piękny połysk i charakteryzują się delikatnym chwytem, a ponadto są odporne na ścieranie oraz rozrywanie, więc nawet po wielokrotnym praniu wciąż wyglądają jak nowe, cały czas podkreślając dobry wizerunek Państwa lokalu.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji