Filtruj

Ochraniacze na materac


Chcąc zadbać o jak najwyższą higienę w prowadzonym przez siebie obiekcie noclegowym warto zadbać o wykorzystanie tekstyliów, które są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie odporne na zabrudzenia oraz takich, które utrudniają rozwój roztoczy. Takimi właśnie cechami wykazują się nasze ochraniacze na materac.
Doskonałe właściwości, jakimi charakteryzują się nasze tekstylia, to m. in. barierowość, wodoszczelność oraz paroprzepuszczalność. Co równie ważne, dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów oraz specjalnej technologii produkcji są one przystosowane do intensywnej i długotrwałej eksploatacji, a to dzięki temu, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne - nawet wielokrotne pranie nie narusza ich struktury. Ważną cechą ochraniaczy na materace jest także to, że swoje właściwości zachowują przez bardzo długi czas – nawet pomimo czyszczenia przy użyciu bardzo wysokich temperatur.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo doskonałe nakładki na materac, które wykonano z sprawdzonych materiałów wodoodpornych. Tego typu ochraniacze powinny stanowić nieodłączny element wyposażenia łóżek. Sprawdzą się w hotelach i innych obiektach świadczących usługi noclegowe, a także w domach prywatnych. Proponowane pokrowce zabezpieczają miejsce do spania przed nieczystościami, drobnoustrojami i innymi niekorzystnymi czynnikami. Mamy wyłącznie najlepsze modele, które spełnią wymagania Klientów biznesowych lub indywidualnych. Warto sprawdzić i kupić już teraz!

Dlaczego warto kupić nakładki na materac?

Na pewno zależy Państwu na utrzymaniu wyposażenia pokoi w idealnym stanie. Pomogą w tym ochraniacze na materac, które przydają się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim dzięki nakładkom można uniknąć dużych wydatków. Zalaną czy zabrudzoną powierzchnię łóżka często trudno wyczyścić, a kupno nowego materaca wiąże się ze sporą inwestycją. Znacznie bardziej opłacalne jest zastosowania pokrowca, który łatwo wyprać. Należy podkreślić, że sprzedawane produkty są nie tylko trwałe, ale też naprawdę wygodne dla ciała.

Oferta ochraniaczy na materac

Zależnie od potrzeb, mogą Państwo wybrać różne warianty nakładek. Wyrób z tkaniny zwanej moltonem ma właściwości wodoszczelne i stanowi barierę dla bakterii czy roztoczy. Dobry wybór stanowi też dostępny w wielu kolorach ochraniacz z delikatnej frotty, która jest miła w dotyku. Na szczególną uwagę zasługują jednak pikowane pokrowce na materac. Przepuszczają one powietrze, zapobiegając nadmiernemu poceniu, są solidne i odpowiednie dla alergików. Wszystkie akcesoria można nabyć w naprawdę korzystnych cenach.

Kup pokrowce na materac

Dzięki oferowanym pokrowcom na materac ochronią Państwo łóżko przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Dodatkowo zwiększy się komfort snu, co pozytywnie wpłynie np. na wrażenia hotelowych gości. Nasze nakładki można prać w wysokiej temperaturze i są mało kurczliwe. Jako uznany producent chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ochraniaczy. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego i zamawiania!

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji