Pokrowce na krzesła


Polecamy Państwu kolekcję obejmującą nasze ochraniacze na krzesła. UNIKAT, PEREŁKA, Z KOKARDĄ i kilka innych okryć to wspaniała oferta dla bardzo wymagających Klientów oraz dla tych, którzy szukają czegoś wyszukanego do swoich restauracji. Idealnie sprawdzą się one zarówno jako dekoracje używane na co dzień w eleganckim obiekcie, jak również podczas organizacji ważnych uroczystości, takich jak chrzty, komunie czy wesela.
Nasze pokrowce na krzesła dostępne są w bardzo wielu wersjach – znajdziecie tutaj zarówno te proste i uniwersalne, jak również zachwycające bogactwem zdobień. Co bardzo istotne, zostały one wykonane z tkanin, które są odporne na gniecenie, umożliwiają bardzo łatwe czyszczenie, a przy tym są bardzo wytrzymałe na ścieranie i rozdarcia, a co za tym idzie – przygotowane do częstej eksploatacji. Co równie ważne, nasze rozwiązania pasują na większość typów siedzisk.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji