Filtruj

Ręczniki hotelowe


W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór tekstyliów, w tym m. in. ręczniki hotelowe o zróżnicowanej gramaturze i różnych rozmiarach. Doskonale sprawdzają się one w wielogwiazdkowych obiektach, domach wczasowych czy pensjonatach. Można je prać w wysokich temperaturach i suszyć w suszarkach, a to ze względu na wysoki poziom odporności mechanicznej.
Gęsta i ścisła struktura, wysoka chłonność wody, zwarta pętelka, delikatny chwyt, zagęszczone obszycie wszystkich boków oraz zastosowane na rogach wzmacniające rygle z pewnością przełożą się na Państwa zadowolenie i długi czas użytkowania tych tekstyliów. Z kolei czysta biel to gwarancja elegancji, kojarzonej z wysoką renomą obiektu, który je stosuje. Co równie ważne, nasze ręczniki do hotelu, dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanych tkanin, są bardzo przyjemne w dotyku, miękkie i zapewniają przyjemne doznania dla skóry, a tym samym – najwyższy komfort wycierania.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji