Pikowany ochraniacz na materac

Kolor

Biel

Ciężar [g/m2]

190 +/-10

Skład surowcowy [%]

40% mikrofibra, 55% włóknina, 5% membrana

Kurczliwość [%]

Do 1

Temperatura prania [°C]

95

Opis produktu

Oferowany podkład (ochraniacz) na materac jest pikowany, wodoszczelny oraz paroprzepuszczalny (oddychający). Praktyczny, higieniczny, przewiewny i lekki - zapobiega nadmiernemu poceniu się, idealny dla alergików. Podkład chroni materac przed różnego rodzaju zabrudzeniami. Pikowanie wzmacnia strukturę wypełnienia zapobiegając jego przesuwaniu. Produkt posiada wszyte na wszystkich rogach szerokie gumy, które mocują ochraniacz do materaca, zapobiegając przesuwaniu się go podczas snu zapewniając komfort i wygodę użytkowania. Całość obszyta jest lamówką. Zastosowana włóknina termozgrzewalna jest lekka, miękka i sprężysta, idealnie zatrzymuje ciepło nie pozbawiając skóry dostępu do powietrza.
Produkt polecany szczególnie alergikom oraz osobom z dolegliwościami reumatoidalnymi. Ochraniacz zakłada się bezpośrednio na materac - pod prześcieradło, pod którym jest niewyczuwalny. Technologia jest dostosowana do materacy, których grubość dochodzi do 20 cm.

Podkład można prać w temperaturze do 95°C, eliminując w ten sposób szkodliwe dla człowieka drobnoustroje.

Konserwacja

Certyfikat

Powiązane produkty

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji