Filtruj

Nakładki


Nakładki na obrusy to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych restauracji, które stawiają na elegancki i wyrafinowany wizerunek. Szeroka gama kolorystyczna, bogactwo wzorów i faktur oraz zróżnicowanie rozmiarowe dają pewność, że każdy lokal znajdzie u na produkt, który najlepiej podkreśli jego indywidualny styl.

Nakładki na obrusy – zastosowanie

Nakładki na obrusy pełnią funkcję ozdobną, ale również ochronną, zabezpieczając (zasłaniając) dodatkowo znajdujący pod nią obrus. Dzięki nakładce możemy także w sytuacjach awaryjnych (rozlanie czegoś) zapobiec tymczasowo wymianie całego obrusu w trakcie trwania imprezy.

Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu utrzymanie nakładek w nieskazitelnej czystości jest wyjątkowo łatwe – wystarczy pranie mechaniczne według wskazanych zaleceń.

FAQ

  • Czy mogę zamówić nakładki na obrusy w niestandardowym rozmiarze?

    Jeśli chcesz zamówić nakładki na obrusy w innym rozmiarze niż dostępny w sklepie internetowym, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie, a sprawdzimy dostępne opcje i przygotujemy indywidualną wycenę.

  • Czy nakładki na obrusy są plamoodporne?

    Nasze nakładki na obrusy są plamoodporne w produktach Anolis, Gawial oraz Parma. Pozostałe nie posiadają apretury plamoodpornej w ścisłym znaczeniu tego słowa, to jednak wykazują one znaczną odporność na odbarwienia i posiadają wysoką wytrzymałość. Zostały zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu, więc z powodzeniem posłużą przez dłuższy czas.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji