Nakładki Odpasowane

Kolor

Biel

Splot

Satynowo - atłasowy (adamaszek)

Ciężar [g/m2]

210 +/- 7

Szerokość [cm]

90

Skład surowcowy [%]

100 bawełna

Kurczliwość [%]

Do 4

Deseń

Odpasowany

Opis produktu

Nakładka bankietowa o wymiarach 90 cm x 90 cm przeznaczona do luksusowych restauracji w szerokiej gamie kolorystycznej o podwyższonym ciężarze tkaniny co gwarantuje wysoki komfort użytkowania oraz najwyższą jakość potwierdzoną przez nowoczesne pralnie przemysłowe.

Największym atutem tkaniny jest wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych a zastosowanie wyselekcjonowanych barwników charakteryzujących się bardzo wysokimi odpornościami na odbarwienia oraz czesanych przędz klasycznych, zapewniło najwyższą trwałość i połysk przez cały czas użytkowania. Dzięki zastosowaniu procesów merceryzacji i sanforyzacji mamy pewność zachowania stałych wymiarów konfekcji gotowej.

Polecamy Państwu profesjonalne, odpasowane serwetki i nakładki bankietowe, które posiadają oryginalne nierozciągliwe krajki, co pozwala na funkcjonalne użytkowanie oraz nie powoduje zdeformowania rogów. W ofercie posiadamy również obrusy z nierozciągliwą krajką.

Konserwacja

     

Certyfikat

           

Powiązane produkty

Wszystkie prawa zastrzeżone © Horecatex - producent konfekcji hotelowej i gastronomicznej - wszystko do hotelu i restauracji